NOWY rozkład dowozu dzieci do oddziału przedszkolnego od 10.11.2020

szkolny autobus

HARMONOGRAM DOWOZU I ODWOZU

BARWICE

MIEJSCOWOŚĆ

GODZINA DOWOZU

Piaski

06:30

Łęknica

06:35

Barwice

06:40

Przybkowo

06:50

Parchlino

06:55

Gwiazdowo

07:00

Chłopowo

07:05

Polne

07:10

Tarmno

07:15

Barwice

07:25

Stary Grabiąż

07:35

Ostropole

07:40

Lubostronie

07:50

Barwice

07:55

 

MIEJSCOWOŚĆ

GODZINA DOWOZU

GODZINA ODWOZU

Cybulino

07:10

12:20

Białowąs

07:15

12:15

Sulikowo

07:20

12:10

Ostrowąsy

07:25

12:05

Barwice

07:35

12:00

  

MIEJSCOWOŚĆ

GODZINA ODWOZU

Barwice

12:00

Łęknica

12:05

Piaski

12:07

Przybkowo

12:15

Parchlino

12:20

Gwiazdowo

12:25

Chłopowo

12:30

Polne

12:35

Tarmno

12:40

Stary Grabiąż

12:45

Ostropole

12:47

Lubostronie

12:52

 

Górki

08:20

14:10

Żytnik

08:25

14:05

Barwice

08:30

14:10

Chwalimki

07:55

12:35

Stary Chwalim

08:15

12:15

Barwice

08:30

12:00

Opublikowano: 08 listopada 2020 13:07

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 294

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. prof. Władysława Szafera w Barwicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony