Grudzień w grupie przedszkolnej "0"B

Kolejny miesiąc w grupie przedszkolnej 0 „B” obfitował w wiele ciekawych wydarzeń.

Dzieci razem z rodzicami i paniami wychowawczyniami aktywnie zaangażowały się w pomoc dla schroniska dla zwierząt w Szczecinku. Udało się zebrać 60 kilogramów karmy dla piesków i kotków, ciepłe koce, ręczniki i zabawki.

6 grudnia z prezentami odwiedził ich  Mikołaj oraz Panowie Burmistrzowie, którzy obdarowali małych milusińskich słodyczami.

Ostatnio dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w świątecznych warsztatach plastycznych, które odbyły się w Ośrodku Kultury i Turystyki w Barwicach. Pod czujnym okiem Pani Justyny i Pani Ani powstały zabawne bałwanki i Mikołaje.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że przedszkolaki z grupy 0”B” zostały laureatami Rejonowego Konkursu Plastycznego „Renifer- przyjaciel Świętego Mikołaja”. Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Hermaszuk, drugie- Jakub Polewski, trzecie- Kajetan Nowakowski, a wyróżnienie zdobyła Dominika Kurant. Wszystkie nagrody dzieci odebrały na kiermaszu świątecznym.

Teraz dzieci przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia: dekorują swoją salę, ubierają choinki i tworzą świąteczne obrazki na zajęciach komputerowych.

Opublikowano: 20 grudnia 2019 13:18

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 174

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. prof. Władysława Szafera w Barwicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony